همکاران

همکاران توانمند ما از همه استعداد خود در مسیر موفقیت کسب و کارها استفاده می‌کنند. بسیاری از همکاران ما با سابقه کارآفرینی موفق، در همه زمینه‌ها خود را وقف موفقیت کسب و کارهای نوپا کرده‌اند.

همکاران ما

چه کسانی به ما اعتماد کردند

کارایا با ایجاد یک ارتباط مناسب و کارآمد بین کارآفرینان و سرمایه‌گذاران برای توسعه اقتصادی و ترویج کارآفرینی در کشور، خود را متعهد به پشتیبانی و حمایت از فعالیت‌های کارآفرینان زبده و جذب سرمایه‌گذاران در جهت توسعه اقتصادی و ثروت‏ آفرینی می‌داند.

 

گروه سرمایه‌گذاران نیک اندیش کارایا
اطلاعات بیشتر

مرکز شتابدهی نوآوری با حمایت از رویدادهای کارآفرینی گوناگون در سراسر کشور سعی در توسعه فرهنگ کار و تلاش بین دانشجویان و جوانان و آشنا نمودن علاقه‌مندان به کارآفرینی با فرصت‌های کسب و کاری موجود با توجه به به زیست‌بوم ایران و مفاهیم نوین این عرصه در جهت توانمندسازی کشور در حوزه اقتصاد دانش‌­بنیان دارد.

مرکز شتابدهی نوآوری
اطلاعات بیشتر

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف ارتقا و تقویت فرآیند شتاب‌دهی به توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در چارچوب قوانین و ایجاد زیست بوم نوآوری و تکمیل مولفه‌ها و تقویت زیرساخت های نهادی آن، به ارتقای زیست‌بوم نوآوری و شتاب‌دهی اقتصاد دانش‌بنیان می‌پردازد.

 

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
اطلاعات بیشتر

برنامه‬ همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور به منظور انتقال دانش، تجربه به داخل توسط‬ مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری و با همکاری پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری و… منتخب کشور اجرا می‌گردد تا در قالب حمایت از انجام‬ پروژه‌های تحقیقاتی و فناورانه به ارتباط مؤثر متخصص و مراکز علمی و‬ فناوری برگزیده کشور یاری نماید.

سامانه همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور
اطلاعات بیشتر